Sunday, June 16, 2024
HomePolitikëAsambleja e PS-së/ Rama: Do të ketë ndryshime në qeveri, nesër i...

Asambleja e PS-së/ Rama: Do të ketë ndryshime në qeveri, nesër i dërgojmë Presidentit propozimet…

-

 

Kryeministri Edi Rama, ka konfirmuar ndryshimet në qeveri. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Rama bën me dije se nesër do t’i dërgohen Presidentit edhe propozimet për kabinetin e ri qeveritar.

Reagimi i kryeministrit Edi Rama në Facebook

Pas pak, në 17.00, fjala ime drejtuar Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, propozimi i Sekretariatit të ri Ekzekutiv të partisë dhe paraqitja e propozimeve që do t’i drejtoj nesër Presidentit të Republikës për kabinetin e ri qeveritar.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts