Wednesday, February 21, 2024
HomeAktualitetKaos në Parlament, deputetët e opozitës grumbullojnë karriget para foltores

Kaos në Parlament, deputetët e opozitës grumbullojnë karriget para foltores

-

Pak minuta para nisje së seacës parlamentare, deputetët e opozitës kanë krijuar kaos e rrëmujë në sallë, duke grumbulluar karriget para foltores.

Deputetë e PS kanë mbetur pa karriget e tyre në sallë.

Deputeti i PS-së Xhemal Qefalia në përpjekje për të marrë karrigen e tij, ai është përplasur fizikisht me deputetët e opozitës.

Kjo ka sjellë replika të forta mes palëve. Në debat është përfshirë deputeti i PD-së, Ervin Salianji, Qefalia, por dhe Toni Gogu.

Pjesë nga debati

Salianji: Karriget janë të popullit nuk janë të tuajat.

Qefalia: Po pse ti përfaqëson popullin?

Salianji: Po po, ata përfaqësoj. Ti përfaqëson bandat.

Gogu-Salianjit: Kamikaz paligjshmërie!

Pamjet janë transmetuar nga Sali Berisha në rrjetet sociale

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts