Saturday, June 3, 2023
HomePolitikëAsambleja e OKB-së - Rama takon Erdogan në Nju Jork

Asambleja e OKB-së – Rama takon Erdogan në Nju Jork

-

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar nJë takim me Presidentin turk Rexhep Taip Erdogan gjatë qëndrimit të tij në Nju Jork ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të OKB. Takimi u zhvillua në Hotel Peninsula.

Në takimin e zhvilluar në Nju Jork Rama dhe Erdogan kanë diskutuar për bashkëpunimin mes dy vendeve.

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,796FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts