Thursday, March 23, 2023
HomePolitikëPresidenti Meta dhe Vjosa Osmani mbërrijnë në Junik, mikpriten nga qytetarët

Presidenti Meta dhe Vjosa Osmani mbërrijnë në Junik, mikpriten nga qytetarët

-

Presidenti i Republikës Ilir Meta ndodhet sot në Kosovë për të marrë pjesë në 110-vjetorin e Kuvendit të Junikut.

Presidenti Meta dhe Presidentja Osmani kanë mbërritur së bashku në Komunën e Junikut, ku janë mikpritur nga dhjetëra qytetare.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,745FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts