Saturday, June 3, 2023
HomePolitikëMonika Kryemadhi paralajmëron: Vera do të jetë përvëluese për disa!

Monika Kryemadhi paralajmëron: Vera do të jetë përvëluese për disa!

-

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, paralajmëron se kjo verë do të jetë përvëluese për disa, ndërkohë që flet lidhur me çështjen e inceneratorëve.

Në një postim në Facebook, Kryemadhi shkruan:

Konet e inceneratorëve marrin pagesa për të dalë nëpër banaqe dhe të heqin vëmendjen nga çështjet e vërteta që prekin shqiptarët, si çmimet e ushqimeve, shtrenjtimi i karburantit dhe kostos së jetesës. Apo nga cënimi i integritetit territorial dhe interesave kombëtare të Shqipërisë.
Ndërkohë, vetëm evazioni fiskal i inceneratorëve shkon 100 milionë euro!!!
Firmat e Ramës, Veliaj, Subashit, Agaçit, etj., janë aty, dhe vera për disa, ka për të qenë përvëluese..

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,796FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts