Wednesday, August 17, 2022
HomePolitikëBerisha: Meta opozitar i vërtetë, do bashkërendoj çdo veprim me të kundër...

Berisha: Meta opozitar i vërtetë, do bashkërendoj çdo veprim me të kundër Ramës

-

 

A është ulur Sali Berisha me Metën për të koordinuar aksionin opozitar kundër qeverisë Rama?

Nuk jemi ulur, por opozitari i vërtetë e ka të drejtë që aferat e djegësave nuk mund ti falë kurrë dhe Meta është opozitar i vërtetë”

Berisha garantoi se do të bashkërendojë çdo veprim me Metën, partinë e tij, shoqërinë civile.

“Nëse nuk bëjmë përgjegjës për vjedhjen e 420 milionë dhe lëvrimin e parave edhe pse janë në ndjekje. Armik i shqiptarëve, hajdut i tmerrshëm dhe tek djegësat je kapur me vjedhje në dorë e do të përgjigjesh para shqiptarëve, bllokoje sa të duash SKRAPIN e partisë” – (Shënim redaksional: Berisha e quan SPAK si skrap i partisë) – tha Berisha sot në konferencë për median.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts