Wednesday, June 7, 2023
HomePolitikëRama publikon pamjet: Përfundojnë punimet për hapjen e tunelit të Llogarasë

Rama publikon pamjet: Përfundojnë punimet për hapjen e tunelit të Llogarasë

-

MIRËMËNGJES 
dhe me kantierin e Tunelit të Llogarasë, ku pas hapjes plotësisht në 6 kilometrat e tij, punohet me ritëm të lartë për armatimin e plotë deri në përfundimin e kësaj vepre strategjike, ju uroj një ditë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në rrjetet sociale, ku ka ndarë edhe disa pamje nga tuneli i Llogarasë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,803FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts