Wednesday, November 29, 2023
HomePolitikëFotoAlbum i vizitës së kryeministrit Rama në Kalabri

FotoAlbum i vizitës së kryeministrit Rama në Kalabri

-

Kryeministri Rama ishte sot në një vizitë në Kalabri, në Eparkinë arbëreshe të Ungrës që ruan me krenari rrënjët dhe identitetin shqiptar.

Ai ishte i shoqeruar nga bashkëshortja, Linda dhe nga djali i vogël, Zaho.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts