Sunday, December 10, 2023
HomeKronikaSi ndodhi vrasja e 33-vjeçarit, në kërkim fqinji i tij. Detaje nga...

Si ndodhi vrasja e 33-vjeçarit, në kërkim fqinji i tij. Detaje nga krimi në Shkodër

-

Sherri për parkimin dyshohet se ka qenë shkak i vrasjes se një nate më parë në fshatin Hot i ri, ku mbeti i vrarë 33-vjeçari Valter Fierza. I gjithë konflikti nisi mes vëllait të viktimës Kolë Fierza dhe autorit të dyshuar të vrasjes. Debati nisi në një lokal afër banesave lidhur me parkimin duke pretenduar se është bllokuar rruga. Rreth një orë pas këtij debati, konflikti ka vijuar mes viktimës Valter Fierza dhe autorit të dyshuar. Pas debatit autori, që është edhe fqinj, me 33-vjeçarin ka marrë armën dhe e ka qëlluar duke e lënë të vdekur në vend.Sipas të dhënave nga policia e Shkodrës është bërë i mundur identifikimi i autorit të ngjarjes dhe po punohet për arrestimin e tij.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts