Tjeter denoncim dixhital,Berisha: Gaz Demi vazhdon ndermjetesimin midis Tahirit dhe Rames

0
1113

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook-un e tij një tjetër denoncim të një qytetari dixhital sipas të cilit, Presidenti i klubit të Partizanit është takuar me kreun aktual të qeverisë Edi Rama.

 

 

“Gaz Demi vazhdon ndermjetesimin midis Sajmir Tahirit dhe Edvinit!,

Punonjesi dixhital informon se sot ne zyren e tij, Edvini pati nje takim me Gaz Demin, ndermjetesin famoz, me te cilin Saimir Tahiri kercenoi naten e Opinionit Ramen per publikimim, ne rast se do ta leshonte, te 5 dosjeve kunder tij dhe narko-pushtetareve te tjere.

Por, ne rast se dihet se Gazi sot ishte perseri i derguari i Saimirit, biseda e zgjatur e tij me Ramen mbetet e erret! Sb” shkruan Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here