Rama: Ja shtegu torturues që u kthye pas 50 vitesh në rrugë turistike

0
1298

TIRANE-Përmes një statusi në Facebook kryeministri Edi Rama ka uruar mirëmëngjes dhe ditë të mbarë ndjekësit me disa pamje nga aksi rrugor Fushë Arrëz-Rreps. Sipas Ramës ky aks nga një shteg torturues është kthyer pas 50 vitesh në një rrugë turistike.

 

 

Status i Ramës: 
MIRËMËNGJES 😃
dhe me këto foto të aksit Fushë Arrëz-Rreps, që nga një shteg torturues kthehet pas 50 vjetësh në një rrugë turistike, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here