LIVE nga Konventa e LSI ne pallatin e sportit “ASLLAN RUSI”

0
1353

Konventa Kombetare e LSI, Tirane.Do te miratoje nje rezolute per aksionin opozitar te kesaj force politike,per te luftuar krimin,korrupsionin dhe keqeverisjen nga Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here