Zhvillimet në vend, Kryemadhi takon Komisionerin Hahn në Kuvend

0
709

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar një takim me Komisionerin europian të Zgjerimit Z. Johaness Hahn.

Takimi është mbajtur në zyrën e grupit parlamentar të LSI në Kryesinë e Kuvendit.

Ndërkaq mësohet se në fokus të bisedës janë zhvillimet e fundit në vend dhe gjithashtu avancimi i Shqipërisë në raport me BE. Në takim ishte i pranishëm dhe kryetari i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here