Mblidhet shtabi i emergjencave ne Shkoder/ I pranishem kreu Shemsi Premçi

0
918

Mblidhet shtabi i emergjencave civile Shkoder per masat e marra ne prag te dimrit.
I pranishem kreu i emergjencave civile Shemsi Prençi.

Po diskutohet per evitimin e permbytjeve ne zonat e NenShkodres dhe mbajtjen hapur te rrugeve per ne zonat e thella.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here