“Mbushe-mbushe, s’keni parë gjë akoma”/ Berisha publikon videon: Avionët mbi Divjakë

0
732

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të dërguar nga qytetari dixhital, të regjistruar në qiellin e Divjakës.

Berisha thotë se narko-kaçatorët transportojnë mallin dhe gjuajnë dhelprën e kuqe. Video sipas qytetarit është regjistruar të dielën në orën 14:30.

STATUSI I BERISHËS
Narko-kaçatorrët një rruge e dy pune!
– transportojnë mallin dhe
– gjuajnë dhelprën e kuqe.
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
“E diel, 14:30. Pershendetje doktor para 10 minutave në Divjakë vazhdojnë mushkonjat”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here