U dëbua 4 herë nga Greqia, shqiptari tenton të arratiset nga burgu…

0
670

 

Një shtetas shqiptar 27-vjeç, ka tentuar të arratiset nga burgu pak ditë pasi u arrestua nga policia greke.

Shqiptari dhunoi një bashkëkombës bashkë me disa persona të tjerë dhe tentoi t’i rrëmbente të dashurën.I riu ka tentuar të arratiset duke sharruar hekurat e qelisë, por është konstatuar nga policia e burgut. 27-vjeçari është dëbuar 4 herë nga shteti grek, por përsëri është kthyer.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here