Thursday, March 23, 2023
Home Politikë Basha dhe Berisha priten me entuziasëm në Prishtinë

Basha dhe Berisha priten me entuziasëm në Prishtinë

0
617

Ashtu si kryeministri Rama, edhe kreu i PD, Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Berisha janë pritur me entuziasëm nga qytetarët e Kosovës.

Gjatë vizitës në Prishtinë, Basha dhe Berisha janë përshëndetur me qytetarë të shumtë, duke shfrytëzuar rastin edhe për selfie.

“Me qytetarët e Prishtinës në 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës”, shkruan Basha në FB, duke postuar edhe një album me foto.

Ndërsa Berisha shkruan:

“Mirenjohje te thelle qytetareve te Kosoves per pritjen dhe ndjenjat vllazerore qe me rezervuan ne çdo hap dhe moment te qendrimit tim ne Prishtine!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here