Friday, May 24, 2024
Home Aktualitet Kthjellime dhe pasdite me shi, ja si do të jetë moti këtë...

Kthjellime dhe pasdite me shi, ja si do të jetë moti këtë javë

0
685

Duket se edhe kjo javë që vjen nuk do të jetë e favorshme për ata që kanë planifikuar të frekuentojnë bregdetin.

Sipas Meteoalb duke filluar nga dita e nesërme dhe në vazhdim moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta kryesisht pasditeve kur priten shira thuajse në gjithë vendin.

E hëna dhe e marta sjellin rritje të lehtë të temperaturave gjatë mesditës por e mërkura dhe në vijim do të jenë me rënie të lehtë të temperaturave në të dy ekstremumet ditore duke variuar nga 9 në 25°C.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here