Monday, April 15, 2024
Home Aktualitet Tensionohet situata para ministrise, policia perplaset me protestuesit

Tensionohet situata para ministrise, policia perplaset me protestuesit

0
514

Tensionet situata para ministrise se Brendshme. Ka perplasje mes protestuesve dhe policise. Protestuesit kane vendosur nje gardh dhe kerkojne te shtyjne policine.

Ka momente tensioni ku hidhen fishekzjarre dhe tymuese.

FNSH dhe RENEA jane ne gadishmeri. Basha ndjek protesten nga selia PD.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here