“Gëzuar Baftjar”, Meta dhe Lu ia marrin valles pas protestës së opozitës

0
641

Kreu i Shtetit, Ilir Meta dhe ambasadori amerikan Donald Lu ia kanë marrë valles pak pas përfundimit të protestës së djeshme të opozitës.

Presidenti Meta ka zhvilluar një darkë në një hotel në kryeqytet me pjesëmarrësit në veprimtarinë “Mëngjesi i Lutjeve”.

Në këto pamje duket edhe kreu i republikanëve Fatmir Mediu.

Të pranishmit janë argëtuar nën tingujt e këngës popullore “Gëzuar Baftjar”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here