Video-live: Surprizat e motit, ja çfarë ndodh në Shkodër

0
1000

Temperaturat sot shënuan mbi 40 Gradë Celsius, por në Shkodër moti ka kthyer faqe.

Gjatë pasdites kanë nisur reshjet e shiut dhe shpejtësia e erës është rritur.

Pritet që moti i keq në Shkodër të vijojë edhe gjatë ditës së nesërme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here