Tuesday, March 19, 2019

Rama dhe Tsipras takohen sot në Londër

157
0

Kryeministri grek, Alexis Tsipras, do të takohet sot me homologun e tij shqiptar, Edi Rama.

Takimi do të zhvillohet në Londër, në kuadër të punimeve të procesit të Berlinit.

Sipas zyrës së shtypit të Kryeministrit grek, takimi do të zhvillohet në orën 17:20 sipas orës së Londres dhe do të zgjasë rreth 40 minuta.

LEAVE A REPLY