Kryeministri poston videon, komentuesi kritikon

0
671

Kryeministri poston videon ku tregon se si zgjidh hallet e fshatarëve.

Dhe ja komentet pas videos:

Kostandin Dhimullai: Jo mo zoti kryeminister jo , qeveria nuk ben bamiresi ne indivit te posacem , qeveria nderton politika sociale ,ku te perfshihen ne skem te gjitha famijet ne nevoj , ja e nertuat kete shtepi ja ja sollet dhe energjin elektrike po me von cfar do behet ,

Edi Rama: Mendja e madhe e zeza e te zot thoshte gjyshja ime o Konstandin qe flet si e ema e Zeqos ne maje te thanes! Kjo familja qe shikon ti s’kishte lidhje ne energji se e ka ndertuar babai shtepine larg fare nga fshati e nga rrjeti! Ndersa neser do ta paguaj…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here