Wednesday, January 20, 2021

Vrasja e trefishtë në Mat, ministrja Xhacka: Organet e drejtësisë të bëjnë detyrën

498
0

Pas vrasjes së trefishtë të regjistruar sot në Mat, ka reaguar edhe Ministria e Mbrojtjes. Në një postim në Facebook, ministrja Xhacka i ka bërë thirje organeve të drejtësisë që të bëjnë detyrën duke zbardhur ngjarjen e rëndë.

Ministrja Xhacka gjithashtu ka shprehur ngushëllimet për familjarët e dy punonjësve të Bashkisë së Matit, Mentor Hoxha e Erzen Aliaj si dhe i ka uruar shërim të shpejtë të plagosurit Astrit Hani.

Screenshot 2

LEAVE A REPLY