LAJMIFUNDIT/// Jep doreheqjen Ministri i Brendshem Fatmir Xhafaj…

0
838

Jep doreheqjen ministri i Brendshem

Statusi i Edi Ramës në Twitter

“Pranova dorëheqjen e ministrit Xhafaj, të cilin e falenderoj për kontributin e çmuar.Gjeneral Sandër Lleshi do të sjellë një energji të re pozitive në krye të Punëve të Brendshme.Traseja është e shtruar.Tani duhet rritur shpejtësia dhe duhen arritur rezultate edhe më domethënëse.”
Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here