Nisja e reshjeve të shiut, Shëngjini mbetet pa drita

0
516

Shëngjini dhe fshatrat e kësaj njësie që prej mbrëmjes së djeshme kanë mbetur pa energji elektrike.

Shkak është bërë një defekt i cili nuk është gjetur ende. Mësohet se grupet e punës që janë në terren po punojnë për gjetjen e defektit, por ende nuk dihet se kur mund të rikthehet energjia.

Nuk është hera e parë që banorët e kësaj zone mbeten pa energji elektrike, mësohet se sa herë ka reshje shiu ka defekte të kësaj natyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here