Deputeti i PD, Salianji në “Forum” të Tv1 Channel: Rënia e qeverisë Rama, vetëm çështje kohe…

0
690

 

Deputeti i PD, Ervin Salianji ne emisionin “Forum” te Tv1 Channel: Renia perfundimtare e qeverise Rama eshte vetem çeshtje kohe. Sot jane te faktuara te gjitha akuzat qe ne kemi bere per 5 vite.

E keni pare se si ne Lezhe, Ndokajt blinin votat dhe shkaterronin zgjedhjet ne emer te parties socialiste apo per organizimin e trafikut te droges dhe tjetersimin e pronave.

Qe ne kete moment pushteti I Rames eshte I delegjetimuar dhe Rama padiskutim qe nuk mund ta perdore me dhe nuk do te mund te perdore asnje alibi tjeter per te qendruar ne pushtet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here