Kryeministri Rama “ironizon” Berishën dhe Bashën

0
457

Krahas replikave të shpeshta në media, ironitë e politikanëve shqiptarë janë zhvendosur edhe në rrjetet sociale, ku etiketimet me video kanë qenë nga më të ndryshmet.

Përmes një video të shpërndarë në “Instagram”, kryeministri Edi Rama ka  thumbuar opozitën, përfshirë ish-kryeministrin Sali Berisha, kreun e PD-së, Lulzim Bashën si dhe deputetë të tjerë, të cilët i ka shndërruar në “balerina”

Në videon e publikuar nga shefi i qeverisë, përfaqësuesit e PD-së shfaqen duke kërcyer nën ritmin e muzikës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here