Tuesday, September 26, 2023
Home Kronika Gruaja në Lezhë konsumon pesticide, ndërron jetë në spital

Gruaja në Lezhë konsumon pesticide, ndërron jetë në spital

0
563

Një 42-vjecare ka ndërruar jetë në fshatin Tresh të Lezhës, pasi është helmuar duke konsumuar pesticide.

Policia bën me dije se viktima është  shtetësia me inicialet V.Gj, e cila ka ndërruar jetë në spital.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet që e kanë shtyrë gruan të ndërmarrë këtë akt të rëndë.

“Më datë 09. 11. 2018, në fshatin Tresh, në banesë, është vetëhelmuar me pesticide, shtetësia V. Gj., vjeçe 42, e cila vdiq në spital. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lezhë, për vlerësim.”- thuhet në njoftimin e policisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here