Sunday, September 24, 2023
Home Kronika Lezhë, aksidentohet makina me drogë, vdes shoferi

Lezhë, aksidentohet makina me drogë, vdes shoferi

0
837

Një automjet i ngarkuar me drogë është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit.

Nga informacionet e para aksidenti ndodhi në zonën malore të Kalivaçit në Lezhë.

Viktima është identifikuar si Tonin Ndreca nga Kacinari i Mirditës. Aksidenti është shënuar gjatë orëve të natës.

Nuk dihet ende sa ishte sasia e droges ne automjet. Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here