Dinamo dhe Vllaznia luajnë për supersfidën e javës së 12-të të Kategorisë së Parë. Shkodranët kryesojnë renditjen dhe dinamovitët ndodhen në vendin e 3-të me 21 pik, 7 më pak se kryesuesit.

Takimi zhvillohet në kompleksin sportiv të Pezës. Kjo është prova e “zjarrit” për kryesuesit, ndërsa kryeqytetasit do të kërkojnë t’i ndalin dhe të rifuten në garë për vendin që të çon në Superiore. Më poshtë edhe formacionet zyrtare:

LIVE/ Dinamo-Vllaznia 0-0

LEAVE A REPLY