Ambasadorja e SHBA jep mesazhin e parë: Jam gati t’i përvishem punës

0
596

 

“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim.

🇦🇱 │ “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam gati t’i përvishem punës”, u shpreh Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim në ditën e saj të parë në Ambasadë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here