Thursday, April 18, 2024
Home Kronika Autopsia konfirmon shkakun e helmimit të çiftit 5 ditë pas dasmës

Autopsia konfirmon shkakun e helmimit të çiftit 5 ditë pas dasmës

0
1636

Autopsia konfirmon se Rezarta Hajdari ka gjetur vdekjen nga monoksidi I karbonit. E reja humbi jetën 5 ditë pas dasmës ndërsa bashkëshorti I saj, Olsi arriti të jetonte.

Helmimi kishte ardhur si pasojë e prushit që mbanin në dhomën e gjumit.

Fillimisht u hodh dyshimi për një vetëvrasje.

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Xhyrë të Librazhdit.

Familjarët e 19 vjeçares hodhën dyshime dhe në një vrasje por autopsia konfirmon se e reja humbi jetën nga helmimi i monoksidit të karbonit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here