Spoti/2 mars, manifestim mbarëkombëtar: Së bashku për Kushtetutën dhe për Shqipërinë

0
871

 

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Ilir Meta, ka publikur sot spotin zyrtar të manifestimit që do të mbahet më 2 mars për në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Në spotin ku shfaqen vetëm simbole kombëtare dhe Kushtetuta jepen mesazhe të forta dhe qytetarët ftohen që t’i bashkohen thirrjes së Presidentit Ilir Meta: “Për Kushtetutën, për Republikën, për Shqipërinë, për Kombin”.

SË BASHKU! MË 2 MARS NË BULEVARDIN “DËSHMORËT E KOMBIT” . NË MANIFESTIM MBARËKOMBËTAR! Për Kushtetutën, Për Republikën Për Shqipërinë,  Për Kombin. Jo Grushtit të Shtetit”,- shkruan Tedi Blushi në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here