Nga nesër ndryshon Ora Policore

0
1462

 

Edhe në 24 orët e fundit Shqiperia nuk ka asnje viktima nga Covid-19, ndersa raste te reja u konfirmuan 7. Rastet e reja janë : 4 raste në Tiranë, nga 1 rast në Shkodër, Durrës, Elbasan.

Ashtu sic eshte bere e ditur edhe me pare nga komiteti i teknik i eksperteve nisur nga dite e neserme 1 korrik ora policore do te ndryshoje duke lejuar keshtu levizjet e qytetareve deri ne mesnate.

Ndersa ora policore do vijoje te jete e njejte per clubet dhe lokalet e nates duke lejuar muziken deri ne oren 10:00

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here