“Mezi pret të rikthehet sërish në Shqipëri”, Meta takon 14-vjeçarin që do të studiojë historinë

0
768

Preisdenti Ilir Meta ka takuar një turist të huaj, i cili ka vizituar Shqipërinë me prindërit e tij, dhe që sipas Kreut të Shtetit Shqitar, mezi pret të rikthehet sërish.

Teksa publikon një foto në “instagram”, Meta thekson se është i lumtur për takimin me 14-vjeçarin Jacob Bates, i cili do të studiojë historinë.

“Jam shumë i lumtur, që dje takova Jacob Bates @history_boy_yt , 14 vjeç, i cili do të studiojë historinë. Ai vizitoi Shqipërinë me prindërit e tij dhe mezi pret të rikthehet sërish”, shkruan Meta.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here