Kryeministri publikon pamje nga lagjja në Fushë-Krujë: Për pak muaj në shtëpi të re hyjnë 1,200 banorë

0
783

 

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video nga lagjja e re që po ndërtohet në Fushë-Krujë në kuadër të rindërtimit pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit 2019.

Në postimin e tij në Facebook, Rama shkruan: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me këto pamje mbi lagjen e re Rilindja të Fushë-Krujës, ku edhe pak muaj do të hyjnë 1,200 banorë të rinj, me kushte optimale, ju uroj një ditë të mbarë🙏

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here