LIVE/ Monika Kryemadhi: Rama po kap drejtësinë, vetëm ne mund ta ndalojmë(12:26 , 21/10/2017)

0
1031

TIRANE- Gjatë mbledhjes së komitetit drejtues kombëtar të LRI, kryetarja e LSI ka komentuar zhvillimet politikë.

“Beteja me krimin sot është e vështirë pasi drejtoin shtetin, prio ka një disavantazh, pasi nuk drejton dot zemrat e të rinjve dhe qytetareve që e kanë ndarë mendjen për të jetuar në Shqipëri. Rama po përpiqet të intimidojë dhe që kërkon të përpije gjithçka”- tha Kryemadhi.

VIJON…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here