Lobimi ne SHBA,Balla: Duhet te merren ne pyetje dhe te verifikohen Basha dhe familjaret e tij

0
897

Ndërsa Prokuroria ka nisur hetime për një kontratë të lidhur nga kryedemokrati Lulzim Basha me një kompani Amerikane lobimi nën dyshimet se është fshehur burimi i financimit, vjen edhe reagimi i parë nga kampi rozë.

 

Deputeti i PS-së, Taulant Balla nëpërmjet një statusi në Facebook thotë se Basha dhe njerëz me lidhje familjare me të jo vetëm duhen verifikuar, por edhe duhen marë në pyetje.
WhatsApp Image 2017-11-24 at 18.12.56

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here