Ja zonat ku do bjerë borë sonte dhe nesër

0
2806

“Meteoalb” ka publikuar hartën e zonave ku do priten reshje bore sonte gjatë natës dhe kryesisht nesër gjatë ditës.

Ndërkohë, në zonat e tjera parashikohen reshje shiu.

Image

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here