Zhvillohet “Panairi i zogjve te kafazit” ne Shkoder…

0
2217

Per here te pare ne Shkoder vjen “Panairi i zogjve te kafazit”! Marrin pjese te apasionuar pas rritjes se zogjve, jo vetem nga Shkodra, por edhe Kosova, Mali i zi dhe Shqiptare qe jetojne ne Itali!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here