Thursday, October 18, 2018

Një lamtumirë e dhimbshme! Berisha humb njeriun e afërt…

1951
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë me miqtë e tij në fb lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të bashkëshortes së vëllait të tij të ndjerë Selim Berisha.

Në një postim në fb, ai shkruan se Sanije Berisha ndërroi jetë dje pas një sëmundje të rëndë, ndërsa sot familja dhe të afërmit e përcollën në banesën e fundit.

Një lamtumirë e dhimbshme, shkruan Berisha për Sanijen, të cilën thotë se ai dhe bashkëshortja e tij Liri Berisha e kishin si motër.

LEAVE A REPLY