Vdes 12 vjeçari, dyshohet nga fruthi, rëndë motra dhe vëllai

0
2186

Një fëmijë dyshohet se ka gjetur vdekjen pas komplikacioneve nga fruthi. Paraprakisht bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Berishë të Fushë Arrëzit, ku fëmija 12 vjeç ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij.

Në gjendje të rënduar ndodhet edhe vëllai dhe motra e tij, përkatësisht 15 dhe 9 vjeç, të cilët janë transportuar me helikopter në drejtim të Tiranës. Paraprakisht dyshohet se edhe ata janë prekur nga fruthi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here