Ironia e Salianjit: Mjeshtrat e “miellit” e thithën për më pak se 1 minut

0
467

Ervin Salianji është një nga tre deputetët e Partisë Demokratike të cilët u përjashtuan sot nga seanca e parlamentit për shkak të hedhjes së miellit, shisheve me ujë dhe vezë në drejtim të kabinetit qeveritar.

Në një postim ironik në facebook Salianji shkruan

“Janë mjeshtra të “miellit”, e thithën dhe pastruan për më pak se 1 minutê!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here