Tifozët kuksianë protestojne:“Lironi vëllezërit tanë”

0
651

Tifozët kuksianë në ndeshjen mes Kukësit dhe Laçit në stadiumin “Zeqir Ymeri” kanë protestuar për 11 qytetarët kuksianë që vazhdojnë të jenë të arrestuar.

Tifozët janë të pajisur me pankarta, ku shënohet “Lironi vëllezërit tanë”.  Sakaq, ish-kryeministri Berisha ka publikuar video për të treguar se çfarë ndodhi në protestën e sotme në stadium.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here