Rama nuk heq dore nga fundjavat me ministrat…

0
567

Edhe pse zërat për të bërë transparencë me shpenzimet në hotele e resorte ku qeveritarët zgjedhin të pushojnë çdo muaj, sa vijnë e shtohen, kryeministri Rama nuk heq dorë prej tyre.

 

Mësohet se këtë fundjavë Rama dhe ministrat e kabinetit të tij do të udhëtojnë drejt Fierit, aty ku edhe do të zhvillojnë mbledhjen e përmuajshme.

 

Mbledhja e fundit e qeverisë u zhvillua në Elbasan, ndërsa parashikohet që në Fier gjatë të shtunës dhe së dielës përveç takimeve të punës, kryeministri dhe ministrat të kenë kohë edhe për argëtim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here