Monday, April 22, 2024
Home Kronika Të shpallur në kërkim prej vitesh, policia Italiane arreston shqiptarët në Durrës...

Të shpallur në kërkim prej vitesh, policia Italiane arreston shqiptarët në Durrës dhe Lezhë…

0
853

Dy shtetas shqiptarë të shpallur në kërkim prej vitesh nga autoritetet italiane janë arrestuar në Shqipëri.

Bëhet fjalë për Astrit Kecin dhe Shkëlqim Sufjen.  Lajmi konfirmohet nga policia shqiptare dhe është publikuar nga media italiane.

Ata rezultojnë të jenë anëtarë të grupit “Keci”

Policia shqiptare pritet të dalë në një konferencë për median lidhur me këtë arrestim

Mësohet se arrestimet janë bërë në Durrës dhe në Lezhë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here