Breaking News! Agron Xhafën e nisin në Itali me një operacion top sekret

0
503

Pas letrës së bërë publike nga Agron Xhafa, i cili thotë se do të shkojë në Itali të bëjë burgun, ka ardhur reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha.

Sipas ish-kryeministri, Agron Xhafaj është nisur për në Itali për të shpëtuar Fatmirin.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook:

Breaking News!

Agron Xhafen e nisin ne Itali me një operacion top sekret me avion sot herët ne mëngjes! E gjitha për te shpëtuar lëkuren e Fatzi falsifikatorit dhe ligjit antimafia! Sb

Image

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here