Monday, December 9, 2019

Berisha: Rama harxhon 23 mijë dollarë për të blerë këmisha në New York!

254
0

Ish-kryeministri Sali Berisha referuar një mesazhi nga një emigrant dixhital akuzon kryeministrin Rama se shpenzon 23 mijë dollarë për të blerë këmisha.

Statusi i Sali Berishës

Kallam deshtaku blen 23000 dollare kemisha ne nje dore ne New York!

Lexoni mesazhin e emigrantit dixhital. sb

Pershendetje zoti Sali Berisha. po ti shkruj kto fjal prej hallit te madh un jam djale 22 vjec vendosa me lan cdo biznes te im ati cdo burim pune qe ai ka ndertu dhe erdha ne amerik vetem se Nuk Shtyhet ma nuk shtyhet ma me ate person te poshter dhe drogaxhi me ket shtet te shpifun qe ka shnderru ky person i pa moral .. nxjerri lot perdit kur shof moshen teme dit per dit cdo i ri gjen mnyra te ndryshme me u zhduk nga aj shtet kur ne aty kena kalu jeten dhe e dojm me gjith zemer por nuk rrihet ma me at ekonomi poshteruse qe asht tu ba aj qe jep pare vetem vetes dhe shokve te vet dhe tjert marojn per buk.. dhe edvin rama vjen blen 23 000 dollar kemisha ne hugo boss ne time square .. respekte zoti sali berisha shpres cdo dit qe shteti jon te zgjohet prap nga ju.

LEAVE A REPLY