Thursday, April 18, 2024
Home Aktualitet Presidenti Meta ndjek Meshën në kishën e Bizës: Zoti i ndihmoftë shqiptarët

Presidenti Meta ndjek Meshën në kishën e Bizës: Zoti i ndihmoftë shqiptarët

0
651

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zhvilluar një vizitë në Kishën e Bizës, ndërsa ka ndjekur edhe meshën e drejtuar nga  Padre Serxhio.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Meta ka publikuar fotot nga takimi dhe Mesha.

“Sot në kishën e Bizës duke ndjekur Meshën e drejtuar nga Padre Serxhio. Zoti i ndihmoftë të gjithë shqiptarët”- shkruan Meta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here